[WYWIAD] 120619 Lee Joon i Hwang Kwanghee jako Variety-dol

Żałują bycia ‘Clueless-dol’ ‘Kkap-dol’?
„Czujemy odpowiedzialność”
Lee Joon i Hwang Kwanghee, sposób na życie jako “variety-dol”

“Nie wygląda to jak nagranie do ‘SBS “Go Show’ ?”
“Co masz na myśli ? Nagranie było zabawne …”
“To już miesiąc odkąd nagrywaliśmy, a jeszcze nie jest na antenie, prawda ? . Odcinki z artystami które nagrywano później już się ukazały.”
“Nie, czy najsmaczniejszego owocu nie je się na końcu ?”
“Nie, mam złe przeczucia. Bo były rzeczy które nagrywaliśmy a się nie ukazały …”
“Nie, jak nadadzą na pewno wyszukiwanie pójdzie w górę.”

To rozmowa Hwang Kwanghee z ZE:A z  Lee Joonem z MBLAQ. To koledzy z rocznika 1988 którzy spotkali się na wspólnym wywiadzie. Podczas sesji wymieniali się trywialnymi uwagami. Jakkolwiek ich upodobania są rożne, oboje są szczerzy bez zwracania uwagi na reakcje otoczenia.

Spotkaliśmy Lee Joona i Hwanga Kwanghee. Obaj zwracają uwagę jako “variety-dol.” Lee Joon urósł jako variety blue chip po swoim występie w MBC “Radio Star” w kwietniu. “Jestem trochę w stylu, który jest męczący.” Nieoczekiwane uwagi bez namysłu to jego specjalność. “Lee Joon w ‘Radio Star’ był tak zabawny ze płakałem ze śmiechu.” Nawet “Infinite Challenge” PD Kim Tae Ho wysoko ocenia umiejętności Lee Joona.  Hwang Kwanghee to także mistrz “surowych uwag.” “Nie mam żadnych chrząstek w uszach, użyłem ich do podniesienia nosa.” Hwang Kwanghee stał się synonimem “kkap-dol.” Obaj są piosenkarzami ale zwracają większą uwagę na swoja showmańską aktywność. Zapytaliśmy dwóch kroczących ta samą ścieżka o ich wewnętrzne historie i zmartwienia.

“Pierwsze wrażenie niespecjalne”, ”Ma charyzmę”

-Ciekawi jesteśmy jak się do siebie zbliżyliście ?

-Lee Joon: Poza członkami MBLAQ jedyni ludzie spośród artystów, z którymi jestem blisko to Hwang Kwanghee i Onew. W tajemnicy przyznam, że jestem wstydliwy. Kwanghee sam do mnie podszedł, aby się zbliżyć. Byliśmy w tym samym programie i powiedział „Bądźmy przyjaciółmi”. Pomyślałem o nim, że za bardzo szafuje swoją popularnością. Obserwując go jednak z boku, zauważyłem, że jest taki sam na zewnątrz i wewnątrz i staliśmy się bliżsi.

-Hwang Kwanghee: Kiedy zobaczyłem Lee Joona po raz pierwszy Lee Joon był na scenie, rozpoczynając show. Był wówczas w filmie “Ninja Assassin” i wywoływał silne wrażenie. Był też bardzo cool jako członek MBLAQ, wiesz. Jako aktor i wokalista posiada charyzmę jakiej ja nie mam. Jestem jego seniorem, ale czułem ” o to jest coś czego muszę się nauczyć”. Więc zbliżyłem się do niego.

-Nazywa się was “rywale variety-dol .” Jako “variety-dol” jak sądzicie co jest urokiem każdego z was ? Macie poczucie konkurencji ?

-Lee Joon: Kwanghee jest radosny i szczery. Myślę, że to jego siła. Nie mam poczucia rywalizacji.

-Kwanghee: Słowa i czyny Lee Joona są zaskakujące. Wiesz jego reakcje i odpowiedzi są nieoczekiwane. Oglądałem go jak opowiadał o pokazywaniu swoich sutków w MBC “Radio Star” i śmiałem się bardzo. Jego umiejętności na scenie są bardzo dobre. Jak przyszedłem do “Prawo Dżungli” usłyszałem jak wpadł z hukiem. Dobrze wiedzieć. Widzę go jako rywala, ale razem będzie zabawniej.

“Martwię się, że jest popyt tylko na mój frywolny image”,  “Sam się o to prosiłem.”

-Oboje otrzymujecie więcej uwagi jako showmani niż piosenkarze nazywa się was“clueless-dol” i “kkap-dol.” Martwi was to ?

-Lee Joon: Szkoda, że wydaje się, że moja pozycja jako showmana, jest bardziej imponująca, niż jako piosenkarza. Oczywiście, nie chodzi o to, że tego nie lubię. Jakkolwiek, winię się za zwracanie więcej uwagi na moja drugorzędną prace, zamiast głównej działalności. Wiele razy czuje się poirytowany. Chciałbym zagrać w poważnej dramie, ale wydaje się, że jedynie jest postrzegany mój frywolny image. Obawiam się, że siedzę w nim po uszy. Ostatnio, gdy gram moja wymowa nie jest zbyt dobra. Ponieważ nie ćwiczę wystarczająco. Reflektuje się.

-Hwang Kwanghee: Nie czuję się źle z powodu przymiotnika “kkap-dol.” Sam sobie na to zapracowałem. Jakkolwiek jednego żałuję., Nie podejmuje żadnej solowej aktywności, jedynie jako członek ZE:A. Uważam na to jak mój image rozciąga się na resztę zespołu.

„Czuję odpowiedzialność w Variety”

-Były momenty, gdy pomyśleliście “Jestem skończony” w programie ?

-Lee Joon: Nawet gdybym mógł się cofnąć w czasie, zrobiłbym dokładnie to samo. Niczego nie żałuję. Jestem showmanem. Myślę, że wystarczy, iż pojawię się w programie i sprawie przyjemność widzom zmęczonym ciężka praca. To moja praca, prawda ?

-Hwang Kwanghee: Mam podobne odczucia jak Joonie. Czuje odpowiedzialność za show. Wcześniej tak nie było. Z tego żyje. W momencie gdy ukazał się show z moim udziałem i zrozumiałem oczekiwania ludzi poczułem to ze jest jakieś poczucie odpowiedzialności. Mam zmartwienia. Przez dłuższy czas zbyt często pokazywałem się w takich programach. Więc jestem w stanie w którym brakuje mi tematu. Cierpiałem tez dużo z powodu stresu …

-Obaj jesteście piosenkarzami. Zatem zdarzają się negatywne spojrzenia na wasza działalność jako “variety-dols.” Czuliście się kiedyś zranieni?

-Hwang Kwanghee: Nie czytam komentarzy w necie jeśli to możliwe, ale ostatnio odkryłem zalew złośliwych sów jak tylko ukazała się historia “Jestem zazdrosny o Siwana (ZE:A) ”. Słowa jak “Hwang Kwanghee jest w rzeczywistości złym dzieciakiem” i “on jest śmieciem” są szokujące. Niektórzy internauci przechwycili nawet mnóstwo z moich złych min w programie, po czym wrzucili i rozpowszechniali. Myślałem, że robię show szczęśliwy, z czystym sercem, to przerażające pomyśleć, że ludzie potrafią się od ciebie odwrócić w ciągu jednej sekundy ” Myślałem także “Co powinienem robić w przyszłości ?” “Prawo Dżungli” stało się punktem zwrotnym. Szczerze mówiąc z początku nienawidziłem nagrywania “Prawo Dżungli”. Oczywiście to męczące, prawda? ale ciągnę to nadal bo jestem chciwy. Chce pokazać że jestem naturalny.

-Macie swój wzór jako showman?

-Lee Joon: Kim Gu Ra hyung i Park Myung Soo hyung. Zobaczylem Kim Gu Rę hyunga w KBS2 “Kim Seung Woo’s Win Win” I jego prostolinijność jest fajna. Z Parkiem Myung Soo hyung często smsujemy. Bardzo się lubimy. Powiedział,”Wpadnij kiedyś do mnie zjeść.”

-Hwang Kwanghee: To Yoo Jae Suk hyung. Ja także chcę być tak radosną i niefrasobliwą osobą. Ale w połączeniu z mocnym charakterem. Osoba taka jak Kang Ho Dong hyung wydaje się przy tym spokojna. (śmiech)

-Opowiedzcie o waszej osobistej metodzie na bycie variety-dol

-Lee Joon: Nie czytam scenariuszy tak jak powinienem. Równocześnie przekonuje się do śmiechu. Nie ustawiam wszystkiego. Nie kalkuluje. Jeśli coś zaplanuje wcześniej nie wychodzi śmiesznie.

-Hwang Kwanghee: Wydaje się że moje “variety skill” ostatnio spadły (śmiech). I rzeczywiście to dlatego, że poszedłem do “Prawo dżungli”, a potem opanować dokładnie skrypt do sitcomu. Jestem typem, który daje z siebie wszystko w show, czułem więc wszechogarniający ból.

-Kto jest nadzieją “variety-dol”?

-Lee Joon: Cóż…

-Hwang Kwanghee: Miss A Min. Jest zabawna.

Lee Joon vs Hwang Kwanghee “the index of variety-dol ability”

Lee Joon i Hwang Kwanghee którzy zwracają uwagę swoimi umiejętnościami jako“variety-dol.” Co myślą o swoich zdolnościach jako “variety-dol”? Przygotowaliśmy więc “the index of variety-dol ability” oceniany przez Lee Joona i Hwanga Kwanghee. Poprosiliśmy ich o ocenę takich umiejętności jak mówienie, a także znalezienie wspólnych punktów. Oraz ocenę maksymalnie 5 punktów w każdej kategorii.

-Lee Joon
Keyword: Geniusz tańca. “Clueless-dol.” “Pomylił ‘jo’ z ‘ jogging’ z porannym ‘jo.’” Król oszczędzania. “Oszczędzał od podstawówki i kupił dom.” Dziecieca wersja raina w Hollywodzkim filmie “Ninja Assassin,” Wziął udział w KBS “Jungle Fish,” “I Need A Fairy,” etc. “Acting-dol.”

Początki to School of Dance of KNUA [Korea National University of ArtsJego umiejętności taneczne są niesamowite. Ma i giętkość i siłę. Jest także podstawa choreografii w MBLAQ. Zaskakująco nie czuje się pewnie w rozmowie. Na tym polu daje sobie 2 punkty. “Jestem dziwny w doborze słów.” Lee Joon powiedział “szczerze, nie wiem czemu ludzie się śmieją.” Myślał, że jego aktorstwo się pogorszyło. W czasie filmu “Ninja Assassin” wydawało mu się że był dobry, ale uważa że ma braki w wymowie. Bardzo oszczędnie przyznał sobie punkty za aktorstwo. A jak z “clueless-dol” Lee Joon IQ? “Naprawdę nie wiem. Oczywiście nie jestem mądry.”

-Hwang Kwanghee
Keyword: “Kkap-dol.” “Plastic-dol.” “A lot better after fixing.” Umiejętności językowe przełamują formalność. “dziewczyny nie lubią facetów z dużą ilością eyelinera, ale ja sądzę że mój eyeliner jest najgrubszy.” Społeczny idol.

Należy do grupy z której wywodzą się Girls’ Generation’ Hyoyeon, 2NE1 CL, 4Minute Hyuna, etc. “Tańczę dobrze i zwraca to uwagę..” Daje sobie 4 punkty. . Przeciwnie, umniejsza swoje umiejętności wokalne,. “Nie mogę być idealny Gdybym miał pewność do swoich wokalnych umiejętności spróbował bym solo. Nie komentuje swojego IQ. “Rodowód mojej rodziny nie jest zły. Moi rodzice pracują w sektorze finansowym, a moja siostra jest reporterką. Moja młodsza siostra chodzi na uniwersytet i studiuje inżynierię i nauki ścisłe. Mówię trochę po angielsku Nie ma pewności jako aktor. “Zawaliłem sitcom w którym się pojawiłem”.

Source: EDaily

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: