[WYWIAD] 120817 Konferencja prasowa w Tajpei BLAQ% Tour – pytania i odpowiedzi

MBLAQ, którzy dadzą w ramach Asia tour “The BLAQ% Tour” koncert jutro wieczorem w National Taiwan University Sports Center, odbyli wcześniej konferencję. Pięciu członków ubranych w czarne stroje, weszło pod obstrzałem obiektywów. Podczas konferencji prasowej była część Q&A zobaczmy jak odpowiadało MBLAQ:

Tajwańscy fani są bardzo szczęśliwi mogąc zobaczyć wybitny występ MBLAQ ponownie, zatem czy MBLAQ oczekuje czegoś szczególnego podczas wizyty na Tajwanie ?

Seungho: Jestem bardzo wdzięczny fanom za wsparcie. Oczekuje na nasz pierwszy solowy koncert tutaj i mam nadzieje, ze reakcja publiczności będzie dobra.

Tym razem “The BLAQ% Tour” jest w ramach pierwszej trasy koncertowej MBLAQ po Azji , do tej pory odwiedziliście już kilka krajów, możecie powiedzieć nam o swoich wrażeniach i odczuciach dotychczas ?

G.O: Jestem bardzo szczęśliwy i wzruszony będąc witany z pasją w każdym kraju. Podczas wizyty na Tajwanie, od lotniska do konferencji prasowej, także byliśmy serdecznie witani, więc jestem bardzo szczęśliwy. Na scenie w Tajpei, mam także szczególne oczekiwania, więc mam nadzieję, że damy Wam najlepszy występ.

Czy słowa piosenki subunitu Mira and G.O “Wild”, opierają się na Waszych osobistych doświadczeniach ? Będziecie podejmować jakieś działania promocyjne w przyszłości dla tej piosenki ?

Mir: Ta piosenka wyraża męski image, do którego staram się dążyć, obecnie w zrelaksowany i naturalny sposób. Występujemy z nią podczas Asia Tour. Mam nadzieję, że wszystkim się podoba.

Lee Joon i G.O obaj podjęli wyzwanie aktorskie, podczas gdy pozostali członkowie byli tylko cameo, myśleliście kiedyś o podjęciu się prawdziwego aktorstwa ?

Lee Joon: Myślę, że aktorstwo wymaga szlifowania, i mam nadzieję że postaram się lepiej.

Jakie wyzwanie chcecie podjąć w przyszłości ?

Seungho: Myślę, że przygotowałem się dobrze, więc mogę podjąć różnego typu wyzwania

Thunder: Chcę podjąć wyzwanie aktorskie.

Taiwan obecnie emituje show z udziałem MBLAQ, “Hello Baby”, czy członkowie mogą się podzielić momentami które były zabawne i takimi które pozostawiły głębsze wrażenia podczas bycia tatusiami ?

Seungho: Podczas tego show, nauczyłem się więcej o miłości rodzicielskiej, zmiana z roli piosenkarza do innej roli była bardzo interesującym doświadczeniem. Jeśli nagle pewnego dnia stałbym się ojcem (przed ślubem), prawdopodobnie byłby to przypadkowy błąd. Ale gdy stałbym się ojcem w konwencjonalny sposób (po ślubie), prawdopodobnie byłbym kochającym ojcem.

Lee Joon: Ponieważ od początku sądziłem, że nie potrafię zadbać dobrze nawet o siebie, nie śmiałem zająć się nawet zwierzątkiem. Ale po tym doświadczeniu, myślę że będę kompetentny w przyszłości.

Proszę podnieście ręce ci z was, którzy uważają, że byli dobrymi ojcami w programie

(G.O i Seungho podnoszą ręce)

MBLAQ którzy niedługo będą obchodzić 3 rocznicę od debiutu, macie jakieś nadzieje albo plany związane z trzecią rocznicą?

Thunder: Mam nadzieję głębiej odkryć Tajwan

Mir: Man nadzieję zarobić dużo pieniędzy..

G.O: Mam nadzieję otrzymać profity z moich inwestycji.

Seungho: Mam nadzieję, że moja kariera rozwinie się głębiej i lepiej.

Joon: Mam nadzieję, że nauczę się więcej odnośnie zarządzania moimi finansami.

Tajwańscy fani zawsze oczekiwali koncertu MBLAQ na Tajwanie, co chcielibyście powiedzieć A+?

Dziękujemy Wam, Tajwańcy fani za wasze niekończące wsparcie, mamy nadzieję, że jutrzejszy koncert pozostawi w Was szczęśliwe wspomnienia !

Source: http://kpopn.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: