[WYWIAD] 120820 G.O dla Star Interview

Zamiast być przyciągającym oko aktorem – wolę być stabilnym aktorem.

Nie miał początków z fajerwerkami  To również była jego decyzja. Środowo-czwartkowy mini serial “GHOST” (scenariusz Kim Eun Hee i reżyseria Kim Hyung Suk), G.O podjął wyzwanie aktorskie po raz pierwszy, i cicho ukończył swe aktorskie obowiązki. Absolutnie nie widać tu śladów G.O potężnego na scenie z genialnymi wokalnymi popisami.. Jakkolwiek, widzimy tylko Lee Tae Gyuna który szanuje Kima Woo Hyuna, Lidera Departamentu do spraw Przestępczości Internetowej.

Jakie były Twoje odczucia po zakończeniu serii ?

Bardzo skruszony. Nawet podczas zdjęć, zawsze czułem się skruszony przez brak zaufania do siebie. Jeśli pytałem reżysera, i on mówił że jest ok, a ja pytałem czy na pewno, śmiał się ze mnie. Dlatego zawsze myślę czy nie zepsułem tej serii.

Jakie były reakcje kolegów z zespołu wobec aktorstwa G.O ?

Właściwie troje z nas Seungho, Mir i ja, poszliśmy na przesłuchanie do roli Tae Gyuna. Nawet jeśli w końcu to ja zostałem wybrany, reszta gratulowała mi i wpierała, obserwując mój udział w serii, nawet jeśli byli zajęci.

Czy senior dawał ci wskazówki i pomagał na planie ?

Ji Kyu Hyung i Senior Baek Seung Hyun dawali mi wiele możliwości i sugestii odnośnie mojego grania mówiąc ” To wyjdzie w ten sposób jak zagrasz tak, a dlaczego nie spróbować inaczej”, zamiast mówić “Powinieneś zrobić tak”. Muszę zbliżyć się bardziej do So Ji Suba Hyunga w dalszej części show. Powiedział mi, abym nie podążał za wagą mojej roli, w celu gry przez dłuższy czas

Było wielu, którzy nie rozpoznali cię, G.O, w serii. Było też wiele kontrowersji wokół twojego aktorstwa.

Jestem bardzo wdzięczny. Nie myślałem “dlaczego mnie nie rozpoznajecie”. Faktycznie, patrząc zna jasną stronę tej kwestii, to stało się dla mnie siłą napędową. Myślę, że waga mojej roli nie może oceniać czy moje aktorstwo wzbudza kontrowersje czy nie. Z drugiej zaś strony, powinno się starać jak najlepiej, bez względu na wagę roli

Wielu idoli zaczęło od aktorstwa. Czujesz żal?

Moim największym marzeniem jest wejść w aktorstwo naturalnie. Byłem zdeterminowany zagrać rolę, którą inni nie będą szczegółowo oceniać poprzez osobę ją grającą, i nie będzie także generalnie przeszkadzała. Raczej zamiast być przyciągającym wzrok aktorem, chciałbym być stabilnym aktorem. Zamiast czytać na forach dyskusyjnych o mnie, wolę czytać artykuły o wspaniałej serii ”Ghost”.

Source: NAVER

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: