[WYWIAD] 120926 Lee Joon “Jeśli miałbym możliwość wakacji, udałbym się do Machu Picchu” – wywiad BNT News część 2

Lee Joon “Jeśli miałbym możliwość wakacji, Udałbym się do Machu Picchu”

Photobucket
Gdybyśmy mieli możliwość zafundowania wakacji MBLAQ, gdzie chcieliby się udać i jakie są ich upodobania jeśli chodzi o modę.

Q. [PODRÓŻE] Gdybyście dostali wakacje, gdzie najbardziej chcielibyście wyjechać?

Photobucket

Mir:  Pierwsze Guam, drugie Francja, trzecie Singapur. Nigdy nie byłem we Francji, to jedno z miejsc do których chciałbym się udać. Mimo, iż byłem w Singapurze, to nie były wakacje, więc chciałbym tam pojechać na wakacje.

G.O:  Gdybym dostał taką szansę, raczej byłaby to wycieczka turystyczna niż luksusowy kurort (śmiech) Zatem, najbardziej bym chciał odwiedzić Hong Kong. Wszystko co chciałbym kupić jest w Hong Kongu. Na przykład, “Jeśli chciałbym coś zobaczyć”, jeśli pojadę, to tam będzie. Jeśli chcę zjeść coś smacznego lub coś kupić bez względu na mój nastrój, to tam będzie. Drugie miejsce to Singapur. Poprzednio byłem w Marina Bay Sands ale nie miałem szansy iść na basen. Trzeci Paryż, Francja. Chce zobaczyć Montmartre. “W rzeczywistości tylko zamiar pójścia do Montmartre  Bakery” (haha)

Lee Joon:  Chciałbym pojechać do Egiptu. Zobaczyć na własne oczy 6000 letnie monumenty i 8 cudów świata. Osobiście, chciałbym zwiedzić miejsca historyczne, ponieważ czuję, że mógłbym się wiele nauczyć. Drugie, antyczne miasto w Peru (Machu Picchu).  Machu Picchu jest jednym z Cudów Świata, ulokowane między górami, trudne do zbadania naukowo. Więc chciałbym zobaczyć to na własne oczy. Trzecie to Indie. Bardziej niż turystyczne atrakcji jak Guam czy Singapur, jestem bardziej zainteresowany kulturą i obyczajami kraju samymi w sobie.

Seungho:  Byłem już w Singapurze, lecz także chce się wybrać na basen Marina Bay Sands. Drugie to Guam, trzecie Speedway w Japonii, bo w naszym kraju nie ma, Japonia zmieniła zwykłe drogi w Speedway, to miejsce gdzie można jeździć szybko, więc chcę pojechać. Pożądam prędkości. (śmiech). To są jedne z naszych wakacji. Ale ponieważ jesteśmy w środku naszego Asia tour, ostatnio dostaliśmy naszą wizę Taiwańska, ale nie jesteśmy w stanie jechać gdziekolwiek, jedynie na wycieczkę z przyjaciółmi do Busan. “Gdy przyjechaliśmy, zobaczyliśmy ocean, zjedliśmy sashimi i porobiliśmy fotki, w zasadzie tylko jedną. ( Leader Seungho z dumą pokazuję fotkę.) Jak prawdziwy facet, tylko jedno zdjęcie. To było wszystko” Osobiście odwiozłem wszystkich do Seulu. (śmiech)

Cheondoong:  Singapore’s Marina Bay Sands wygląda świetnie na pierwszy rzut oka (śmiech). Drugie to Guam, mimo że nie pływam zbyt dobrze, lubię ocean.  Trzecie to Indie. Interesuje się muzyką indyjską. Pamiętam jak Seo Taiji kiedyś powiedział, że indyjska muzyka jest świetna.

Q. [Kostiumy sceniczne vs strój codzienny]

Photobucket

Mir:  Najbardziej lubię czarny, potem biały, ponieważ czarny jest łatwy do dopasowania z innymi, czyni go praktycznym gdy próbujesz mieszać i dopasowywać ubrania. Trzeci niebieski. Lubię jeansy.

G.O:  Ponieważ nasza nazwa to“MBLAQ” ma to wpływ na nasz ulubiony kolor. Zasadniczo lubię czerń, profesjonalnie mówiąc, na scenie mamy możliwość prezentowania całej gamy barw, co dziwne, że ja lubię nadal czarny kolor. W rzeczywistości jak otworzysz moją szafę, będzie bardzo monotonna. Jeśli nie czarny, to biały, mam większość czarnego, więc jest pierwszy w rankingu, potem biały i niebieski, jak Mir. (śmiech)

Na co dzień, preferuje rzeczy które dodają męskości. Czasem jednak chcę poczuć styl dandysa czy marynarski. Ale “Style te niezbyt do mnie pasują, więc wybieram ciemniejsze i prostsze rzeczy.”

Lee Joon:  Beżowy, czarny, biały, Nie mam jakichś szczególnych kolorów które preferuje jak w przypadku jedzenia, taki i tu nie mam jakichś upodobań. (śmiech). “Przygotowuje się do najbliższej przyszłości, teraz moje rzeczy są przez stylistkę dobierane, fajnie prawda ?  (śmiech)

Seungho:  Pierwszy w rankingu to czerwony. Czerń i czerwień, monotonny, schludny styl. W zależności jak połączysz te kolory jest ok.

Cheondoong:  Najbardziej czarny. Potem biały i niebieski.

Q. [Orientacja w modzie] Idol Fashion, co jest dla ciebie ważne?

Mir:  Pierwsze w rankingu, najważniejsze to zegarki. Potem garnitury. Zegarek, bo mężczyźni kochają nosić zegarki. Ponieważ mam słabe serce, nie mam nigdy odwagi kupić drogiego zegarka (śmiech). Lubie Cartier, w przyszłości zdecydowanie kupię zegarek (śmiech). Dodatkowo trzecie miejsce to T-shirt i jeansy. Prostota jest najbardziej stylowa.

G.O: Garnitury są najbardziej odpowiednie dla mężczyzn. Podczas kręcenia dramy “Ghost” Ji-Sob Hyung ubrał garnitur do sceny pogrzebu. Myślałem “Jeśli nawet mężczyzna w mgnieniu oka uzna że jest przystojny, to kobieta bez wątpienia uzna go za atrakcyjnego”

Kolejne “Nawet jeśli wypróbowałem mnóstwo akcesorii, zegarki są ostatecznie najważniejsze dla mężczyzny.” Inaczej niż u kobiet, ranking mężczyzn jest inny.

Lee Joon:  Aby dać ogólny pogląd na ubrania, figura jest najważniejsza. „ Myślę, że budowa ciała mężczyzny musi być dobra aby ubranie dobrze leżało, nawet jeśli nosisz drogie ciuchy ale źle na tobie leżą, wygląda to dziwnie.” Pod tym kontem Rain jest najlepszy. Drugie to zegarki, nie lubię drogich rzeczy. (śmiech)

Seungho:  Pierwsze, jeżeli chodzi o mężczyzn, garnitur jest najważniejszym. Drugie w rankingu okulary słoneczne. Nie mam jakkolwiek jakiejś specjalnej kolekcji. Gdy zakrywasz swoje oczy, nie możesz zobaczyć wyraźnie czyichś oczu, to atrakcyjne. Trzecie, zegarki. Jeśli lubisz dobre marki, w nieskończoność zegarki i samochody. Do pewnego stopnia, ograniczenie być powinno.

Photobucket

Cheondoong: Szczerze mówiąc lubię garnitury, zawsze chciałem nosić (śmiech). Drugie to kapelusze. Trzecie to postawa. Niezależnie jak twoje ciuchy są dobre, lub jak dobra ich marka, mieć własne odczucia i odpowiednia postawę jest najważniejsze.

 

Source: BNT News

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: