[WYWIAD] 120926 – „MBLAQ chciałoby nakręcić …” wywiad BNT News część 3

 „MBLAQ chciałoby nakręcić …”
Photobucket 

Q. [CF] W jakiej reklamie chcielibyście wziąć udział ?

Photobucket 

Mir: (Odpowiedział bez chwili wahania) “reklama karty kredytowej” One się często pojawiają w TV wielu dorosłych je ogląda, maja dużą wiarygodność, co jest bardzo dobre. Kolejno to reklama piwa, a potem aparatów fotograficznych.

G.O: Reklamę piwa. Ogólnie mężczyźni występujący w reklamach piwa są przystojni i otacza ich aura męskości. “Kim Soo-hyun w reklamie piwa był bardzo męski, nawet mężczyźni uważali, że jest przystojny.” Kolejna to karty kredytowe, mają one bardzo dużą wiarygodność. Trzecie to perfumy „ Właściwie, jestem w jakiś sposób uczulony na zapachy perfum, kobiety wydają się lubić markę Elizabeth Arden.”

Photobucket 

Lee Joon: Reklamę aparatu fotograficznego. “Modele pojawiający się w reklamach aparatów są bardzo ładni. Chce zrobić zdjęcie” Drugą w kolejności wybrałbym reklamę piwa, chciałbym wypaść lepiej niż w mojej poprzedniej reklamie piwa, chciałbym nakręcić jeszcze jedna reklamę piwa. Kosmetyki i karty kredytowe też są dobre.

Seungho: Aparat. “Naprawdę lubię sprzęty” Kolejno reklama piwa. “Moja tolerancja na soju jest od pół do dwóch butelek?” Ponieważ lubię pić alkohol, dostajemy dużo alkoholu w prezencie od fanów. (ha ha) Wydaje się , że podczas kręcenia reklamy możesz się napić (haha). Trzecia to reklama samochodów.

Cheondoong: Pierwsza, reklama piwa. Podczas takiej reklamy, możesz pokazać, młody, energiczny wizerunek. Kolejno aparat fotograficzny. Modele w takich reklamach świetnie wyglądają. Trzecie to karty kredytowe. Ludzie którzy kręcili reklamy kart kredytowych są znani jako „narodowi artyści” czy „narodowi idole” byłoby miło to usłyszeć (śmiech)

Q. [ZDROWIE] Metody na zredukowanie stresu

Photobucket 

Mir: Po pierwsze sen. Po drugie gry video, po trzecie powrót na wieś. Moja rodzina to jak przez Wielki Mur. Gdy wracam do domu, stres magicznie znika. Na wsi nie ma dużo samochodów i nie jest skomplikowana. Naprawdę to lubię. Całe Jeolla wokół słynnego “Naejangsan .” To miejsce tez ma mnóstwo “Naejangsan ” świątynie są tam bardzo dobre.

G.O: Numer jeden to alkohol. Nauczyłem się trochę jak pić alkohol. Mam tolerancje jednej butelki wina. Seungho naprawdę może dużo wypić i wie dużo na ten temat. Drugie to spanie.Po zaśnięciu możesz pookładać swoje emocje.Trzecią metoda są zakupy. Jazda samochodem do ulubionych miejsc tez pomaga.

 

Lee Joon: Stres zrzucam z siebie po prostu śpiąc. Panie to lekarstwo. Picie alkoholu czy zakupy czynią cię jeszcze bardziej zmęczonym.  (śmiech)

Photobucket

Seungho: W pozbyciu się stresu pomagają mi spotkania z przyjaciółmi. Gdy spotykasz się z przyjaciółmi, mówisz dużo. Drugie zakupy mechaniczne. Użycie komputera, lubię także tuningować samochody, często to robię. (imituje zapalanie silnika) Ten zrobiłem sam. Teraz zmieniłem samochód. Wcześniej, mój samochód miał coś co sam zaprojektowałem Ponieważ naprawdę pielęgnuje swój samochód, czasem rozmawiam z nim w garażu. (haha) ten, którym teraz jeżdżę nazywa się “Yangji ROBO.” Drugi samochód nazywa się “Yang sami.” (śmiech).

Cheondoong: Sen. To nie znaczy że nie ma lepszych metod. Drugie to słuchanie muzyki. Słuchanie różnych typów i gatunków muzyki. Słuchanie starych piosenek jak The Beattles i Michael Jackson, najnowszych, Czasem lubię tez posłuchać dźwięków w tle bez słów. Trzeci to spacer. Nie wspinanie się po górach, po prostu spacer.

Mam złe wspomnienia związane z wspinaniem. Jak byłem trainee , wyszłem z przyjaciółmi na Woomyunsan “Było powiedziane, że tak w ramach ćwiczeń, ale naprawdę to było stresujące, straciliśmy komórki i bilety na autobus i jeszcze się zgubiliśmy. Nie wiedzieliśmy jak wrócić, po prostu szliśmy do szczytu. Wciąż pamiętam jak wreszcie wróciliśmy do hostelu. Nadal boję się chodzić w góry.

 

Source: BNT News

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: