[WYWIAD] 120926 „Najwyższy szczyt do osiągnięcia – wokalista Rain” – wywiad BNT News część 1

3 lata od debiutu, MBLAQ zebrało się aby opowiedzieć o planach w ramach tematu stopniowa czy nagła popularność .
Ostatni wywiad MBLAQ w Bnt News “Ponieważ to 3 lata od debiutu, nadal się zastanawiamy czy jesteśmy w stanie wdrapać się na tą górę jaka jest Rain” „ Przed debiutem tak się czuliśmy, i nadal się tak czujemy” odrzekli skromnie. W świecie popularnych idoli ostry taniec i przepełniająca ich charyzma jest naprawdę pociągająca.

Wizerunek marki śpiewającego idola i jego grupy jest niezwykle istotny. Nie chodzi o to by członkowie podzielili się odpowiedzialnością za segment aktorski czy komediowy, ale kwestia, że każdy z nich powinien posiadać wszystkie te umiejętności razem.

Od stóp do głów wystylizowani podczas wywiadu, przegrają czy wygrają w starciu o wizerunek grupy.

Obecnie, K-pop lśni i pączkuje. Od roku artyści podejmują się zadania globalizacji i dlatego młodsi artyści wchodzą w ten przemysł tak łatwo. MBLAQ, jakkolwiek przetrwali wyłącznie w oparciu o południowe nieodkryte aspekty.
Przetrwali oni między innymi idolami, przede wszystkim dzięki „German Asian Music Charts 2010-2012 Special Top 2” z Mona Lisą wciąż na #1., „This is War” wspięło się na 5 pozycję. Szczególnie „Mona Lisa” balansując od sierpnia do grudnia zeszłego roku pomiędzy 1 i , powracając na 1 w styczniu tego roku . Lista ta obejmuje także innych Kpopowych idoli jak Big Bang, 2NE1, SHINee, B2ST, którzy również osiągnęli zaszczytne miejsca.

Nie zapominając, o przeciwnej stronie świata w Brazylii, gdzie nasi narodowi idole pojawili się w TV.  MBLAQ nigdy nie zboczyło na złą ścieżkę, nigdy się nie cofnęło, ale zamiast tego wciąż potwierdza swoją bliskość i koleżeństwo, nie zostawiając żadnego członka, co nadal możemy obserwować.

Mamy wgląd na każdego członka. Zobaczmy 7 szczerych odpowiedzi MBLAQ na 7 pytań.

Q. [Sceny z filmów] Ulubiona scena pocałunku MBLAQ? ‘Pocałunki w deszczu’ z ukochaną

Photobucket

Mir: Scena pocałunku? Nieszczególnie lubię sceny pocałunku. (haha) jeśli mam wybierać z listy filmów powiem „Pamiętnik”. A następnie „Romeo i Julia”. Jako trzeci „Titanik”.

G.O: (Oglądając scenę z „Pamiętnika”) “Osobiście nie jestem pewien co do emocji podczas pocałunków w deszczu jak ten. Chciałbym spróbować taką scenę.” Pierwszego wybiorę „Spidermana” bo scena jest unikalna. Drugi będzie „Titanic”. Poza sugeruje, że tak potrafią tylko ludzie kochający się. Oglądałem ten film, mimo iż nie mogłem, bo byłem niepełnoletni (śmiech)

Lee Joon: „Spiderman” byłby pierwszy. Drugi „Titanic” a trzeci „Zmierzch”. Aktor naprawdę dobrze sportretował pająka i uczynił scenę pocałunku ekscytującą do oglądania. W „Zmierzchu” scena wyglądała jakby aktorzy stanęli podczas zdjęć w obliczu prawdziwej miłości. (haha)

Seungho: Mi też podoba się scena z „Pamiętnika” więc jest pierwsza. Druga z „Romeo i Julia”. Była bardzo ładna. Trzeci „Titanik”.

Cheondung: Pierwszy „Spiderman”. Drugi „Titanic”. Trzeci „Zmierzch”. Para prowadząca wydaje się dobrze ze sobą współgrać.

Q. [Idealny Typ] Mira idealny typ “Bardziej niż Kim Tae Hee oczywiście SNSD’s Taeyeon nuna” 

Photobucket

Mir: Nikt z tej listy nie jest moim idealnym typem. Jestem tylko dla SNSD’s Taeyeon nuny. “Nie mam drugiego miejsca” Nie ma nikogo oprócz Taeyeon nuny ponieważ “jej twarz jest śliczna i jej osobowość jest miła, wszystko jest w niej dobre” (smiech)

G.O: Dla mnie, Kim Tae Hee. Lubie anielskie dziewczyny. “Uważam że kobieta powinna być kobieca” Dlatego nie lubię „hippisowskiego” stylu. Druga wybrałbym Megan Fox. Była urocza w „Transformers”. Trzecia Anne Hathaway. Gdy oglądałem „Diabeł ubiera się u Prady” pozostawiło we mnie ciągnące się emocje.

Lee Joon: Kim Yuna łyżwiarka figurowa. “Osobiście lubię typ orientalny” (śmiech). Fakt, że pracuje bardzo ciężko, cokolwiek robi i znosi trudne momentu bardzo dobrze. Mimo, że jest na tak wysokim poziomie, jest bardzo skromna i to jest bardzo urocze.

Photobucket

Seungho: Lubię Olivie Hussey. Nikt inny nie jest moim typem idealnym. Gdy ją pierwszy raz zobaczyłem pomyślałem “Jest śliczna” (śmiech)

Cheondung: Pierwsza aktorka Anne Hathaway. Druga Megan Fox. Trzecia Kim Tae Hee. To nie tak, że lubię styl seksowny, ale niedawno oglądałem „Mroczny Rycerz powstaje”. Twarda i spięta Anne Hathaway jest jeszcze bardziej sexy. Trzecia Kim Tae Hee. Myślę, że ona jest uniwersalnym typem idealnym dla każdego.

Source: BNT News

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: